Filia biblioteczna w Jagowie wspólnie z sołectwem w Chrapowie zorganizowała dnia 7 lutego br.  dla najmłodszych  czytelników zajęcia kulinarne.  Biblioteka stanowi miejsce,  gdzie nie tylko wypożyczamy książki, ale również uczymy nowych umiejętności przydatnych w życiu.

Uczestnicy warsztatów mieli za zadanie przygotować  według przepisu  zupę krem z pieczarek.   Wszyscy stanęli na wysokości zadania. Choć było trudne i wymagające,  test  sztuki kulinarnej w praktyce   został zdany na piątkę.  Dziękujemy  sołectwu za pomoc, a  dzieciom za zaangażowanie i wspaniałą, radosną atmosferę. Najlepszym bowiem sposobem na rozwijanie zainteresowań  i pasji jest nauka przez wspólną  zabawę  i działania  integracyjne  w grupie.