Za nami kolejne literackie wydarzenie w naszej bibliotece! Spotkanie autorskie z Markiem Stelarem było prawdziwą ucztą dla miłośników literatury. Panowała przyjemna, niemal domowa atmosfera – pełna ciepła, swobody, ciekawych anegdot i wspaniałej interakcji pisarza z uczestnikami spotkania.

Nasi czytelnicy nie zawiedli – odważnie zadawali pytania, a nasz Gość z ogromną otwartością i zaangażowaniem dzielił się swoimi inspiracjami, kulisami pracy pisarskiej oraz historiami związanymi z powstawaniem książek. Dziękujemy nieocenionej i fantastycznej prowadzącej - Elżbiecie Smoczyk, za doskonale przeprowadzoną rozmowę z pisarzem.

Jej merytoryka i znajomość twórczości pisarza nie pozostała niezauważona, docenił Ją sam gość, Marek Stelar. Niezmiernie nam miło, że zgodziła się poprowadzić już kolejne spotkanie autorskie i z tego miejsca serdecznie Jej raz jeszcze dziękujemy!  Po części oficjalnej był czas na to, co równie ważne – tradycyjne już rozmowy przy kawie i cieście, które tylko dopełniły ten wyjątkowy wieczór. Dziękujemy wszystkim czytelnikom za skorzystanie z naszego zaproszenia i obecność. Pięknie dopełniacie nasze kulturowe wydarzenia. 

Zapewniamy, że mamy w planach dla Was kolejne podobne i wyjątkowe spotkania i już nie możemy się doczekać, by móc je z Wami przeżywać! Do zobaczenia w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Pełczycach!